XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

18 września 2022

1. Dziś przypada dwudziesta piąta niedziela zwykła w roku kościelnym, a także Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich pracujących
w mediach, aby wiernie służyli prawdzie.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:

We wtorek wspomnienie Świętych MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON prezbitera, PAWŁA CHONG HASANG i TOWARZYSZY;
w środę  święto Św. MATEUSZA, APOSTOŁA   i EWANGELISTY;
w piątekwspomnienie Św. PIO z PIETRELICINY, prezbitera

3. Prowadzimy zapisy:

• dzieci do I komunii z klas III (Uroczystość Komunii św. - 14 maja 2023r.) Spotkanie organizacyjne w niedzielę (02.10) po Mszy św. o godz. 12:00
  • kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, młodzieży, która rozpoczęła naukę w klasie VII szkoły podstawowej.   Zapisy do końca września.

4. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy na spotkanie koła biblijnego, a w  środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.W przyszłą niedzielę (25.09) po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

Nieustannie się módlcie!

1 Tes 5,17