Porządek Mszy Świętych i nabożeństw

W okresie od kwietnia do września o godz 18.00
                 od października do marca o godz 17.00

NABOŻEŃSTWA COTYGODNIOWE

• Nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy w środy po Mszy św. wieczornej (intencje można składać do skrzynki ustawionej w kościele)

NABOŻEŃSTWA W CIĄGU MIESIĄCA

• Msza św. w intencji powołań do służby w Kościele w I czwartek miesiąca
  • Adoracja Najświetszego Sakramentu w I piątek miesiąca 45 minut przed Mszą św.
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego w I piątek miesiąca 45 minut przed Mszą św.

NABOŻEŃSTWA W CIĄGU ROKU

• Nabożeństwa różańcowe, majowe, czerwcowe  w tygodniu po Mszy św.; w niedzielę po Mszy św. o godzinie 10:00
  • Roraty  w okresie Adwentu od poniedziałku do soboty o godz. 17:00
  • Gożkie żale w okresie Wielkiego Postu w niedzielę po Mszy św. o godz . 10:00