Ks Pawlukiewicz - Droga Krzyżowa

1 kwietnia 2020

Ks. Piotr Pawlukiewicz to katolicki ksiądz i zarazem fenomenalny kaznodzieja. Kazania księdza pomogły odnaleźć sens życia niejednej osobie. Swobodny i nieskomplikowany styl wypowiedzi pomaga zrozumieć nawet bardzo trudne wątpliwości.
Prowadzi liczne rekolekcje zarówno w parafiach i kościołach, jak i stacjonarne dla grup uczestników - w wielu miastach Polski oraz dla środowisk polonijnych. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

Przez wiele lat zmagał się z chorobą Parkinsona.Zmarł w Wielkim Poście w marcu 2020 roku, w czasie trwającej na świecie epidemii .

Przygotowanie: Kanał Rekolekcje

Na naszym kanale znajdziesz dużo wartościowych rekolekcji. Zapraszamy do słuchania.
#rekolekcje #pawlukiewicz

Pozostałe