Dla młodziezy - Ks. Pawlukiewicz - Nie handluj z Bogiem

1 kwietnia 2020

Ks. Piotr Pawlukiewicz to katolicki ksiądz i zarazem fenomenalny kaznodzieja. Kazania księdza pomogły odnaleźć sens życia niejednej osobie. Swobodny i nieskomplikowany styl wypowiedzi pomaga zrozumieć nawet bardzo trudne wątpliwości.
Prowadzi liczne rekolekcje zarówno w parafiach i kościołach, jak i stacjonarne dla grup uczestników - w wielu miastach Polski oraz dla środowisk polonijnych. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

Od lat zmaga się z chorobą Parkinsona.

Przygotowanie: Kanał Rekolekcje

Na naszym kanale znajdziesz dużo wartościowych rekolekcji. Zapraszamy do słuchania.
#rekolekcje #pawlukiewicz

Pozostałe

Zobacz również!

Po co się niepokoić, wszak Bóg w nas, a my w Nim, a poza tym wszystko takie mało znaczące.

św. Brat Albert Chmielowski