Zaświadczenia

Kancelaria Wojskowej Parafii p.w. św. Floriana w Świętoszowie wystawia następujące zaświadczenia

• świadectwa sakramentów (chrztu, bierzmowania, małżeństwa), które przyjęte były w Wojskowej Parafii
    w Świętoszowie lub Wojskowej Parafii p.w. św. Jana Bosko w Głogowie;
  • zgoda na pełnienie obowiazków rodzica chrzestnego lub świadka bierzmowania;
  • zgoda na przyjecie sakramentów poza parafią;
  • inne, zgodnie z upoważnieniem i potrzebami.

Zgodnie z zasadmi RODO, zaświadczenia i świadectwa może pobierać osoba, której dane widnieją na dokumencie, lub w przypadku niepełnoletniego - rodzice.

W celu odebrania w/w dokumentów poprzez inne osoby, muszą posiadać one odpowiednie upoważnienie do odbioru (wzór upoważnienia: http://www.florian.strony-parafialne.pl/content/upowaznienie-do-odbioru-dokumentu.pdf).